Odbojnice przemysłowe

Odbojnice przemysłowe

Służą do zabezpieczenia ramp przeładunkowych, ścian i narożników, słupów, rur,dystrybutorów paliwa i wielu innych rzeczy

Odbojnice przemysłowe Jest 6 produktów.

Podkategorie

 • Ochrona narożników

  Służą do zabezpieczenia narożników przed wszelkiego rodzaju otarciami i obiciami.

 • Odboje gumowe

  Służą do zabezpieczenia ramp przed zniszczeniem przez podjeżdżające do załadunku pojazdy.

 • Ochrona słupów i drzew

  Zabezpieczają latarnie, słupy, drzewa itp; przed ich uszkodzeniem.

 • Odboje elastyczne

  Odboje samoprzylepne z tworzywa sztucznego są doskonałym narzędziem do zabezpieczenia ostrych krawędzi oraz ścian, narożników i podobnych przedmiotów. Chronią nawet przed mocnymi uderzeniami, a ich żółto-czarna kolorystyka - jak w przypadku pozostałych produktów Laccery Citymetal - ostrzega skutecznie przed niebezpieczeństwem.
   

  Odboje charakteryzuje wysoka elastyczność, tym samym da się je dopasować do różnych krzywizn i łuków. Poza tym są odporne na warunki atmosferyczne, a kolory nie tracą jaskrawości.

 • Ochrona ścian

  Przeznaczone są przede wszystkim do korytarzy i klatek schodowych w budynkach publicznych. Wszędzie tam gdzie istnieje ryzyko obicia, uszkodzenia ściany.

 • Odbojnice stalowe

  Odbojnice przemysłowe producenta Laccery Citymetal służą do zabezpieczenia bram i elementów konstrukcyjnych w halach magazynowych, produkcyjnych oraz w obiektach parkingowych. Często wykorzystywane są do ochrony maszyn i innego wyposażenia.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów