Wagi

Wagi

W tym dziale mogą Państwo zaopatrzyć swoją firmę w różnego rodzaju wagi magazynowe i nie tylko.

Wagi Jest 6 produktów.

Podkategorie

 • Wagi liczące sztuki -...

  Wagi liczące są przeznaczone do liczenia detali o jednakowej masie w magazynach, w kontroli produkcji, w sortowniach itp. 

 • Wagi techniczne -...

  Wagi techniczne precyzyjne są przeznaczone do szerokiego stosowania w laboratoriach, w kontroli produkcji, w sortowniach itp.

 • Wagi z drukarką -...

  Elektroniczne wagi etykietujące przeznaczone są dla przemysłu oraz wszelkiego rodzaju placówek handlu. Posiadają czytelne wyświetlacze graficzne i wyróżniają się dużą szybkością drukowania etykiet.

 • Wagi magazynowe -...

  Wagi magazynowe przeznaczone są do ważenia towarów o sporym ciężarze i dużych gabarytach, dlatego są niezbędne w handlu oraz przemyśle, gdzie niezwykle istotna jest precyzja pomiaru. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty asortyment wag magazynowych.

  Wagi pomostowe przeznaczone są do pracy w przemyśle i handlu.

 • Wagi platformowe

  Wagi platformowe znajdują zastosowanie niemalże w każdej firmie zajmującej się szeroko rozumianą logistyką. Konieczność precyzyjnego ważenia towarów sprawia, że stają się one standardem w różnego rodzaju magazynach czy hurtowniach. W naszej ofercie znajdą Państwo modele z czterema czujnikami, zapewniające najwyższą dokładność wykonywanych pomiarów, niezależnie od umiejscowienia ładunku na pomoście.

  Zastosowanie czterech czujników gwarantuje wysoką bezawaryjność i dokładność ważenia niezależnie od umiejscownia ładunku na pomoście wagi.

 • Wagi najazdowe

  Wagi najazdowe przeznaczone są do ważenia dużych ładunków na wózkach.

 • Wagi paletowe

  Wagi paletowe to zaawansowane technologicznie konstrukcje do ważenia palet. Są lekkie i mobilne, dlatego znajdują zastosowanie na każdym magazynie, czy w centrum logistycznym. W naszej ofercie dostępne są wagi paletowe o udźwigu od 300kg do 6000kg.

 • Akcesoria

  Opcje do wag.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów