Środki chemiczne, farby, kleje, akcesoria do czyszczenia

Środki chemiczne, farby, kleje, akcesoria do czyszczenia

W tym miejscu proponujemy Państwu środki do pielęgnacji stali nierdzewnej, do usuwania starej farby, kleje, farby, lakiery, podkłady oraz innego rodzaju chemiczne środki budowlane.

Środki chemiczne, farby, kleje, akcesoria do czyszczenia Jest 6 produktów.

Podkategorie

 • Kleje

  Klejenie to łączenie materiałów za pomocą kleju - substancji organicznej lub nieorganicznej mającej właściwości trwałego łączenia materiałów.
  Głównymi i nierozłącznymi zjawiskami na których opiera się klejenie są:
  Adhezja i Kohezja
  Podstawowym składnikiem klejów jest spoiwo zwane lepiszczem, jest to substancja nadająca spoinie przyczepność do łączonych elementów i wytrzymałość mechaniczną.
  Kleje mogą zawierać różnego rodzaju substancje pomocnicze jak rozpuszczalniki i wypełniacze.
  Ilość spotykanych tworzyw ich właściwości i oraz różnego rodzaju wymagania odnośnie samego połączenia, powodują że klejenie nie jest proste i wymaga doboru odpowiedniego środka (kleju).
  Niektóre tworzywa wymagają zastosowania dodatkowych środków chemicznych, fizycznych lub mechanicznych.

 • Farby, lakiery,...

  Farba – substancja powłokotwórcza służąca do ochronnego lub dekoracyjnego pokrywania powierzchni dowolnych przedmiotów. Może zalegać na ich powierzchni, lub nieznacznie wnikać w głąb. Składa się z substancji barwiących – najczęściej w postaci pigmentów oraz substancji dodatkowych: spoiw, wypełniaczy, rozcieńczalników, rozpuszczalników, a także substancji błonotwórczych, dyspergujących, konserwujących, opóźniających wysychanie, reagujących z podłożem itp.

 • Uszczelniacze i...

  Wysokiej jakości preparaty przeznaczone do skutecznego uszczelniania dachów i tarasów, gwarantujące bezspoinowe pokrycia.

 • Gładzie, szpachle,...

  Suchą gładź miesza się z wodą uzyskując zaprawę o konsystencji gęstej śmietany, którą nakłada się na ścianę cienką warstwą i wyrównuje. Gładź szybko wiąże i twardnieje (od 1 do 2 godzin). Po wyschnięciu jest krucha, dzięki czemu łatwo poddaje się szlifowaniu papierem ściernym.

 • Smary, pianki do...

  Wysokiej jakości smary, spraye, pianki syntetyczne do smarowania, czyszczenia wielu rodzajów powierzchni. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno środki do użycia w przemyśle, ciężkich warunkach jak i do użytku domowego.

 • Środki do usuwania...

  Poza farbami przemysłowymi w naszej ofercie znajdą Państwo także środki do usuwania farb, środki czyszczące, rozcieńczalniki, dodatki do farb, etc.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów