Klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie

Klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie

Grupa Master Climate Solution jest światowym liderem w produkcji przenośnych rozwiązań z zakresu kontroli mikroklimatu: ogrzewania, osuszania i wentylacji.
Master Climate Solutions jest firmą dostarczającą urządzenia do obróbki powietrza. Nasze urządzenia kierujemy do sektora klientów biznesowych stawiając sobie za cel pomoc w przystosowaniu ich ...

Grupa Master Climate Solution jest światowym liderem w produkcji przenośnych rozwiązań z zakresu kontroli mikroklimatu: ogrzewania, osuszania i wentylacji.
Master Climate Solutions jest firmą dostarczającą urządzenia do obróbki powietrza. Nasze urządzenia kierujemy do sektora klientów biznesowych stawiając sobie za cel pomoc w przystosowaniu ich środowiska pracy do ich potrzeb w możliwie najszybszy i najprostszy sposób przy jednocześnie niskich kosztach inwestycji.

Więcej

Klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie Jest 6 produktów.

Podkategorie

 • Klimatyzatory

  Nie każdy zdaje sobie sprawę że funkcją klimatyzatoró jest nie tylko chłodzenie ale również utrzymanie temperatury i wilgotności powietrza na zadanym poziomie. Są wyposażone w nowoczesne filtry usuwające z powietrza zanieczyszczenia, alergeny i nieprzyjemne zapachy. Ponadto dzięki zaawansowanemu panelowi sterującemu stały się jeszcze bardziej funkcjonalne. Stosuje się je głównie w domach, biurach, sklepach, hotelach i restauracjach

 • Wentylatory

  Przenośne wentylatory wspomagają działanie urządzeń osuszających, grzewczych I chłodzących. Mogą być stosowane w pomieszczeniach zarówno w celu poprawy przepływu i cyrkulacji powietrza, jak i osuszania zawilgoconych miejsc.

 • Ogrzewanie

  Ogrzewanie jest szeroko rozumianym pojęciem, związanym z zapewnieniem odpowiednich warunków temperaturowych, zależnie od charakteru pomieszczenia i z uwzględnieniem zmian potrzeb klimatycznych w różnych okresach (czasowych lub funkcjonalnych).

  Istnieje wiele metod dostarczania ciepła do pomieszczenia. Konkretne rozwiązanie warunkują: rodzaj pomieszczenia (np. pokój dzienny, garaż, łazienka), czas przebywania w nim ludzi (np. cała noc, chwilowo), możliwości techniczne (czyli dostępne źródła energii) i uwarunkowania finansowe.

 • Osuszacze powietrza

  Mobilne urządzenia, które znajdują swoje zastosowanie w różnego rodzaju pomieszczeniach. Zastosowanie tego typu osuszaczy kondensacyjnych przyspieszyć może wiele prac wykończeniowych i remontowych.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów