Kategorie

Najczęściej kupowane

O firmie

 

Witamy w sklepie moj-magazyn.pl! W czerwcu 2017 sklep internetowy moj-magazyn.pl został przejęty przez Laccery SA. Liczymy, że w wyniku tego przejęcia i połączenia różnych grup towarowych uda się nam odpowiedzieć na Państwa potrzeby jeszcze lepiej i pełniej.

 

moj-magazyn.pl to specjalista w urządzeniach do transportu w magazynach, oferuje w sprzedaży regały magazynowe oraz pojemniki i palety z tworzyw sztucznych. Oferta uzupełniona jest o najczęściej wybierane akcesoria, takie jak wagi przemysłowe, drukarki do etykiet i urządzenia do pakowania.

 

Laccery SA jest producentem odbojnic magazynowych o zasięgu międzynarodowym. W swoim sklepie internetowym, Laccery oferowała odboje stalowe, lustra przemysłowe, także odboje gumowe do ramp, ale też nie zabrakło akcesoriów dla szerokopojętej komunikacji magazynowej, począwszy od progów zwalniających, pachołków, na taśmach do znakowania nie kończąc.

 

Laccery SA jako firma o polskich korzeniach, dokłada starań, aby w sklepie internetowym znajdowały się polskie produkty, dlatego hasłem I was ... made in Poland!™ chcemy zwrócić Państwa uwagę na świadomy i aktywny udział w tworzeniu miejsc pracy w naszym kraju, poprzez zakup polskich, wysokojakościowych produktów.

 

Liczymy na to, że dotychczasowy, przez oba sklepy internetowe osiągany sukces, połączone siły oraz szersza oferta produktowa spotkają się z Państwa zainteresowaniem.

 

Na wszelkie sugestie dotyczące nowej szaty graficznej, asortymentu i obsługi sklepy jesteśmy otwarci.

 

  

Życzymy miłych zakupów,

 

 

Philipp Sienkiewicz,

Prezes Zarządu Laccery SA